Kotva
Tisk
Sitemap
Mapa webu

Kroužky

Vloženo: 12.3.2016 | Zobrazeno: 5917x

 

Kroužky na šk. rok 2019 – 2020

 

Den

 

Kroužek

Pro koho

Cena

Vyučující

Kde

Pondělí
14:30-16:00

Vaření

1.,2. roč.

500 Kč (16h- 8lekcí)

L. Bečková

Kuchyňka

 16:00-19:15

 

Klavír, flétna

1.-5. roč.

Zajišťuje lektorka
Labyrint Kladno

I. Kaletová

Učebna 4. třídy

Úterý
13:30-14:30

Děti na startu

1.- 4. roč.

Zdarma - projekt

M. Humlová, Š Málková

Tělocvična

 13:15-14:15

Keramika  

4., 5. roč.

500 Kč (16 h)

V. Riemer

Keramická dílna

 13:00-13:45

 

Předškoláček

Pro MŠ

150 Kč platí se v MŠ
(2.pol. šk. roku)

K. Hlavsová

1. třída

 16:00-18:00

 

Turistický kroužek

4.-5. roč.

Zajišťuje lektorka
Liga lesní moudrosti

I. Kaletová

Doksík

Středa
16:00-19:15

Klavír, flétna

1.-5. roč.

Zajišťuje lektorka
Labyrint Kladno

I. Kaletová

Učebna 4. Třídy

 13:15-14:15

 

Doučování

1.-5.roč.

Projekt - Šablony II.

K. Hlavsová

Učebna 1. třídy

 16:00-16:45

 

Kytara

1.-5. roč.

Zajišťuje lektorka
Labyrint Kladno

B. Mikovcová

Učebna 3. třídy

 14:30-16:00

 

Vaření

2. roč.

500 Kč (16h- 8lekcí)

L. Bečková

Kuchyňka

Čtvrtek
13:10-13:50

Zumba

1.-5. roč.

Zajišťuje lektorka
840,-Kč

P. Birnbaumová

Tělocvična

 

 13:15-14:00

Fotokroužek

1.-5.roč.

500 za pol.

J. Kurnocík

Učebna   ITC

 13:15-14:00

 

Reedukace

1.-5.roč

-

I. Pízová

Učebna 4. třídy

 14:00-15:00

 

Sportuj ve škole

1.-4.roč.

Zdarma - projekt

M. Humlová, Š Málková

Tělocvična

Pátek
16:00-18:00

Turistický kroužek

1.-3.. roč.

Zajišťuje lektorka
Liga lesní moudrosti

I. Kaletová

Doksík

 



Termíny kroužků:

KROUŽEK VAŘENÍ

 

1. třída

Po 3.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Po 17.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Po 2.3. od 14:30 do 16:00 hodin

Po 23.3. od 14:30 do 16:00 hodin

 

2. třída

Skupina č. 1 - Po 10.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 2 - St 12.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 1 - Po 24.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 2 - St 26.2. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 1 - Po 16.3. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 2 - St 18.3. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 1 - Po 30.3. od 14:30 do 16:00 hodin

Skupina č. 2 - St 1.4. od 14:30 do 16:00 hodin

 

 

Vybíráme na 2.pololetí částku 400 Kč. Dne 24.2., 25.2. a 26.2. v 8:00 hod. ve třídách žáků u pí. Olgy Švejcarové.