Kotva
Rozvrhy
Aktuality
Výběr stravného a družiny
10.5.2019

Stravné a poplatek za družinu na květen 2019 se vybírá v úterý 14.5.2019 a ve středu 15.5.2019, a to vždy od 6.45-7.55hod v budově ZŠ.

Akce v květnu
3.5.2019
1.5. Státní svátek 
8.5. Státní svátek 
9. - 10.5. Ředitelské volno 
14.5. Cyklosoutěž 4.r. (jen děti reprezentující svoji třídu) 
16.5. Dravci (1. - 5. r.) 
17.5. Tonda obal na cestách (1. - 5. r.)
28.5. Fotografování 
Akce „Čarodějnické dopoledne“ - PO 29.4.2019
27.4.2019

Program 1. a 2. ročník:

1.vyuč. hodina: zumba

2.vyuč. hodina: aktivity ve třídě

3. a 4. vyuč. hod: opékání špekáčků v lese

Návrat do školy cca 12:00 hodin.

Program 3., 4. a 5. ročník:

1.vyuč. hodina: aktivity ve třídě

2.vyuč. hodina: zumba

3. až 5. vyuč. hodina – opékání špekáčků v lese

Návrat do školy cca 12:35 hodin.

S sebou:

masku na zumbu, do lesa – vhodné oblečení,
napichovák / klacek, špekáček, chleba, pití
Učebnice a pracovní sešity nenosit.

Akce v dubnu
28.2.2019

1.4. Barevný týden (1. až 5. ročník)    

zelené po., červené út., modrá st., fialový čt, barevný pá.

4.4. Zápis do 1. ročníku na šk. rok 2019 – 2020 od 13.00 do 16.00 hod

5.4. Zápis do 1. ročníku na šk. rok 2019 – 2020 od 13.00 do 15.00 hod

9.4. Koněpruské jeskyně (1. až 5. ročník)

17.4. Divadlo (1. a 2. ročník)

18. a 19.4. Velikonoční prázdniny

22.4. Státní svátek

23.4. Dopravní hřiště (4. ročník)   

25.4. Třídní schůzky

26.4. Ukliďme Česko - úklid obce (akce pro družinu)

29.4. Čarodějnické dopoledne (1. až 5. ročník)

Předškoláček
12.2.2019

 

Termíny: 12.2., 26.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 7.5.

Od 13:00 do 13:45 hod

V I. třídě ZŠ, 1. patro školy (p. uč. Kamila Hlavsová, kamila.hlavsova@skoladoksy.cz)

S sebou: podepsaný penál (zůstane ve škole, při poslední schůzce vrátíme), obyčejná tužka a pastelky

Platba: 150 Kč (u p. Vršecké nebo v MŠ dle dohody s p. učitelkami)

Jen pro děti, které půjdou k zápisu do MŠ a ZŠ Doksy

 

Termíny kroužků
12.10.2018

Aktuální termíny kroužků naleznete zde.

 
 
Fotoalba na Rajčeti

 
 
Školní email

 
 
Mapa webu
A
A
A

Kroužky

Vloženo: 12.3.2016 | Zobrazeno: 3493x |

 Nabídka kroužků na šk. rok 2018 – 2019

 

Den

 

Od – do

Kroužek

Pro koho

Cena

Vyučující

Kde

Pondělí

 

13,15 – 14,15

Děti na startu

2.- 4. roč.

-

M. Humlová
Š. Málková

Tělocvična

 

      

14:30 – 16:00

Vaření

2., 3. roč.

500 Kč (16h- 8lekcí)

L. Bečková

Kuchyňka

Úterý

14:15 – 19:00

 

Klavír, flétna

1.-5. roč.

Zajišťuje lektorka

I. Kaletová

Učebna 4. třídy

 

13:15 – 14:00

Keramika

1., 2. roč.

500 Kč (16 h)

V. Riemer

 

Keramická dílna

 

14:10 – 14:55

 

Keramika

3.-5. roč.

500 Kč (16 h)

V. Riemer

 

Keramická dílna

 

13:00 – 13:45

Předškoláček
(od 2.pol.šk.roku)

Pro MŠ

150 Kč platí se v MŠ

K. Hlavsová

1. třída

 

Středa

13:00 – 14:30

Vaření

4.-5. roč.

500 Kč (8lekcí) - 1. pololetí
400 Kč (6 lekcí) - 2. pololetí

V. Riemer

M. Humlová

Kuchyňka ,1 x 14 d.

 

12:35 – 14:00

Angličtina

1.-3. roč.

300 Kč/pol.

 

I. Svobodová

1.třída

Čtvrtek

13:45 – 14:30

 

Zumba

1.-3. roč.

Zajišťuje lektorka

P. Birnbaumová

Tělocvična

Pátek

13:15 - 14:00

 

Němčina

4.-5.roč.

300 Kč/pol.

M. Míková

Učebna bude upřesněna

 

15:00 – 17:00

Turistický kroužek

1.-3. roč.

Zajišťuje lektorka

I. Kaletová

Doksík

 

17:00 – 19:00

Turistický kroužek

4.-9. roč.

Zajišťuje lektorka

I. Kaletová

Doksík


Platby za kroužky v 2. pololetí se vybírají do pátku 22. února na kroužku.


Termíny kroužků:

Kroužek vaření pro 5. třídu: 30.1., 13.2., 27.2., 20.3., 3.4., 17.4., 15.5.

Kroužek vaření pro 4. třídu: 6.2., 20.2., 13.3., 27.3., 10.4., 24.4., 22.5.

Kroužek keramiky pro 1. a 3. třídu: 12.2., 26.2., 19.3., 2.4., 16.4., 30.4., 14.5., 28.5.

Kroužek keramiky pro 2., 4. a 5. třídu: 5.2., 19.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 7.5., 21.5.


Z důvodu velkého zájmu o kroužek vaření pro 4. - 5. třídu a kroužek keramiky probíhají lekce těchto kroužků 1x za 14 dnů.

 

Reedukační hodiny probíhají v úterý od 13:15 do 14:00.